Sponsoren

Please update your Flash Player to view content.
Jumbo Sparen voor je sportvereniging

Vanaf woensdag 7 februari kun je bij Jumbo gaan sparen voor onze sportvereniging. Bij elke besteding van €10,­ ontvangt u een sportpunt. Deze sportpunten kun je toekennen aan een sportvereniging van jouw keuze. Wij willen je natuurlijk vragen ze aan onze sportvereniging te geven. Van de punten die we ophalen kunnen wij namelijk extra sport­ en spelmaterialen voor onze sportvereniging aanschaffen!

Op de website www.jumbosparenvoorjesportvereniging.nl kun je onze vereniging opzoeken en zien wat onze spaardoelen zijn. Op deze site kunt u de sportpunten ook direct aan onze vereniging toekennen. Daarnaast kun je de punten ook scannen met de Jumbo Sparen voor je Sportvereniging app. Deze app is binnenkort beschikbaar voor zowel IOS- als Android telefoons en is te downloaden in de App Store of Google Play Store. Met de Jumbo Sparen voor je Sportvereniging app kunnen de sportpunten heel makkelijk en snel gescand en geactiveerd worden. Ten slotte kun je jouw gespaarde punten ook inleveren bij ons op de vereniging. In de kantine staat een dropbox waar je ze in achter kunnen laten.

Alvast bedankt voor het meesparen!